loader image

Individuālie projekti

Profesionāļi ar bagātu pieredzi koka karkasa būvniecībā nodrošina augstu kvalitāti un ātru projektu izpildi. Uzņēmums piedāvā plašu materiālu izvēli, iekļaujot gan ilgtspējīgi audzētu koku, gan modernus, ekoloģiskus izolācijas materiālus.

Individuālie klientu projekti

Nāc ar savu esošo projektu un mēs uzbūvēsim tavu māju

Inova House mēs specializējamies gudru, modernu un efektīvu māju veidošanā, kas pielāgotas mūsu klientu unikālajām vajadzībām. Ar saviem individuālajiem klientu projektiem mēs lepojamies ar to, ka piedāvājam izcilas mājas, kurās ir apvienots stils, funkcionalitāte un ilgtspējība. Atklājiet iespējas un ļaujiet mums īstenot jūsu sapņu māju.

Mēs, Inova House, uzskatām, ka katrai mājai ir jāatspoguļo tā īpašnieka unikālā personība. Mūsu prasmīgo arhitektu un dizaineru komanda cieši sadarbojas ar mūsu klientiem, lai izveidotu gudras, modernas un efektīvas mājas, kas ir pielāgotas viņu individuālajām vajadzībām. Mēs lepojamies ar to, ka piedāvājam izcilas mājas, kas atbilst ne tikai augstākajiem stila un funkcionalitātes standartiem, bet arī piešķir prioritāti ilgtspējībai. Atklājiet Inova House iespējas un ļaujiet mums pārvērst jūsu sapņus par realitāti.

Biežāk uzdotie jautājumi

Un atbildes

Kādā komplektācijā ir pieejama māja?

Māja ir pieejama sākot ar ēkas pamatu plātnes izbūvi beidzot ar pilnībā nokomplektētu un pabeigtu ēku, kā arī ēkas nodošana ekspluatācija. 

Cik ilgi notiek mājas ražošana un būvniecība?

Vidēji, lai izgatavotu un uzbūvētu māju, ir nepieciešami 6 mēneši pēc būvatļaujas iegūšanas brīža.

Vai ir iespējams veikt izmaiņas mājas plānojumā?

Protams! Kopā ar mūsu komandas arhitektu ir iespējams veikt vēlamās izmaiņas plānojumos.

Cik ilgā laikā māja tiek uzbūvēta?

No būvatļaujas saņemšanas brīža vidēji 6 mēnešos.

Vai inovaHouse piedāvā būvatļaujas saskaņošanu?

Jā, būvprojekta saskaņošana būvvaldē ir inovaHouse pakalpojumu klāstā.

Vai es varu iegādāties māju, ja man vēl nav saskaņota būvatļauja?

Jā! inovaHouse nodrošina ēkas ražošanu, būvniecību kā arī visu formalitāšu kārtošanu visās Latvijas būvvaldēs, neatkarībā no projekta statusa ir iespējams veikt mājas iegādi un paralēli skaņot būvatļauju.

Cik ilgā laikā tiek saskaņota būvatļauja?

Būvatļaujas skaņošana vidēji aizņem no 3-6 mēnešiem, atkarībā no pašvaldības kā arī projekta sarežģītības, pēc iepazīšanās ar precīzu informāciju tiks noteikti precīzāki termiņi.

Kas man jānodrošina ēkas montāžas objektā?

Jābūt pabeigtām ārējo komunikāciju izbūvei, nodrošinātai ūdens ņemšanas vietā, kā arī pagaidu elektroenerģijas pieslēgumam.