loader image

Māju projekti

Profesionāļi ar bagātu pieredzi koka karkasa būvniecībā nodrošina augstu kvalitāti un ātru projektu izpildi. Uzņēmums piedāvā plašu materiālu izvēli, iekļaujot gan ilgtspējīgi audzētu koku, gan modernus, ekoloģiskus izolācijas materiālus.

Visi māju modeļi

Visi māju modeļi

iH49m² Māja

iH86m² Māja

iH110m² Māja

iH130m² Māja

iH150m² Māja

Modernās tehnoloģijas

Gudras, modernas un efektīvas mājas

Laipni lūdzam Inova mājā! Atklājiet gudru, modernu un efektīvu māju nākotni. Izpētiet mūsu plašo māju modeļu klāstu un atrodiet savai sapņu mājai piemērotāko. Neatkarīgi no tā, vai meklējat mājīgu atpūtu vai plašu villu, mums ir kaut kas ikvienam. Viegli pārlūkojiet mūsu vietni, lai izpētītu mūsu portfeli, pārlūkotu pieejamos īpašumus un sazinātos ar mūsu komandu. Veidojiet savu nākotni jau šodien ar Inova House! Sekojiet mums sociālajos tīklos, lai iegūtu jaunākos atjauninājumus un iedvesmu. Izveidosim jūsu sapņu māju kopā!

Dodieties ceļojumā, lai atklātu gudru, mūsdienīgu un efektīvu dzīves telpu iemiesojumu. Atklājiet mūsu izsmalcināto māju modeļu kolekciju, katrai no tām ir savs šarms un valdzinājums. Neatkarīgi no tā, vai jūs iztēlojaties mājīgu svētnīcu vai plašu villu, mums ir ideāls risinājums jūsu sapņu mājvietai. Nemanāmi pārejiet pa mūsu lietotājam draudzīgo vietni, lai apbrīnotu mūsu portfolio, izpētītu pieejamos īpašumus un sazinātos ar mūsu īpašo ekspertu komandu. Atdzīvināsim jūsu sapņu māju kopā! Esiet informēts un iedvesmojieties, sekojot mums sociālajos medijos. Pievienojieties mums, lai no jauna definētu dzīves nākotni Inova House!

Biežāk uzdotie jautājumi

Un atbildes

Kādā komplektācijā ir pieejama māja?

Māja ir pieejama sākot ar ēkas pamatu plātnes izbūvi beidzot ar pilnībā nokomplektētu un pabeigtu ēku, kā arī ēkas nodošana ekspluatācija. 

Cik ilgi notiek mājas ražošana un būvniecība?

Vidēji, lai izgatavotu un uzbūvētu māju, ir nepieciešami 6 mēneši pēc būvatļaujas iegūšanas brīža.

Vai ir iespējams veikt izmaiņas mājas plānojumā?

Protams! Kopā ar mūsu komandas arhitektu ir iespējams veikt vēlamās izmaiņas plānojumos.

Cik ilgā laikā māja tiek uzbūvēta?

No būvatļaujas saņemšanas brīža vidēji 6 mēnešos.

Vai inovaHouse piedāvā būvatļaujas saskaņošanu?

Jā, būvprojekta saskaņošana būvvaldē ir inovaHouse pakalpojumu klāstā.

Vai es varu iegādāties māju, ja man vēl nav saskaņota būvatļauja?

Jā! inovaHouse nodrošina ēkas ražošanu, būvniecību kā arī visu formalitāšu kārtošanu visās Latvijas būvvaldēs, neatkarībā no projekta statusa ir iespējams veikt mājas iegādi un paralēli skaņot būvatļauju.

Cik ilgā laikā tiek saskaņota būvatļauja?

Būvatļaujas skaņošana vidēji aizņem no 3-6 mēnešiem, atkarībā no pašvaldības kā arī projekta sarežģītības, pēc iepazīšanās ar precīzu informāciju tiks noteikti precīzāki termiņi.

Kas man jānodrošina ēkas montāžas objektā?

Jābūt pabeigtām ārējo komunikāciju izbūvei, nodrošinātai ūdens ņemšanas vietā, kā arī pagaidu elektroenerģijas pieslēgumam.