loader image

Privātuma politika

Privātuma politikas mērķis ir informēt fizisko personu — datu subjektu — par tās personas informācijas apstrādes veidu, apjomu, drošību un ilgumu datu vākšanas un apstrādes laikā.

Uzņēmums SIA “INOVA HOUSE” (turpmāk tekstā “mēs, mēs vai mūsu”) ar juridisko adresi Rīga, Daugavgrīvas iela 28, LV-1048, Latvija, ir personas datu apstrādes pārzinis, kas pārrauga “inova House” vietni (Pakalpojums). Šajā lapā atradīsiet informāciju par mūsu noteikumiem par to, kā mēs apkopojam, izmantojam un izpaužam jūsu personas datus, kad izmantojat mūsu pakalpojumu. Mēs neizmantosim un neizpaudīsim jūsu informāciju citā veidā, kā vien tas, kas norādīts šajā paziņojumā par konfidencialitāti. Mēs izmantojam jūsu personisko informāciju, lai nodrošinātu un uzlabotu Pakalpojumu. Ja izmantojat Pakalpojumu, jūs piekrītat savas informācijas vākšanai un izmantošanai saskaņā ar šo politiku. Šajā privātuma politikā izmantotajām frāzēm, ja vien nav norādīts citādi, ir tāda pati nozīme kā mūsu noteikumos, kas ir pieejami vietnē https://inovahouse.lv.

Informācijas iegūšana un izmantošana
Mēs varam iegūt noteiktu personu identificējošu informāciju par jums, izmantojot mūsu pakalpojumu, ko var izmantot, lai sazinātos ar jums vai identificētu jūs. Personiskā informācija (personiskā informācija) ietver: vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi un tālruņa numuru.

Žurnāla informācija
Katru reizi, kad lietotājs izmanto mūsu pakalpojumu, jūsu pārlūkprogramma sniedz mums informāciju (pazīstama kā “Žurnāla dati”). Šajā dokumentā var tikt iekļauta jūsu datora interneta protokola (vai IP) adrese, pārlūkprogrammas veids un versija, skatītās Pakalpojuma lapas, apmeklējuma laiks un datums, šajās lapās pavadītais laiks un citi dati.

Sīkdatnes
Sīkfaili ir nelieli datu faili, kas var ietvert anonīmu identitāti. Jūsu pārlūkprogramma saņem sīkfailus no vietnes, kas tiek saglabāts jūsu datora cietajā diskā. Lai apkopotu informāciju, mēs izmantojam sīkdatnes. Lai noraidītu visus sīkfailus vai saņemtu informāciju, kad sīkfails tiek nosūtīts, varat to apskatīt savā pārlūkprogrammā. Tomēr jūs, iespējams, nevarēsit izmantot visus mūsu Pakalpojumus, ja atsakāties pieņemt sīkfailus.

Pakalpojuma sniedzējs
Mēs varam nolīgt trešās personas uzņēmumus un cilvēkus, lai atbalstītu mūsu pakalpojumu, sniegtu Pakalpojumu mūsu vārdā, veiktu ar pakalpojumu saistītus uzdevumus vai palīdzētu mums veikt mūsu pakalpojuma lietojuma izpēti. Šīm personām ir atļauts izmantot vai izpaust jūsu personisko informāciju tikai, lai veiktu konkrētus mūsu uzticētos uzdevumus.

Drošība
Lai gan mēs augstu vērtējam jūsu privātumu, lūdzu, ņemiet vērā, ka neviena datu pārraides metode, izmantojot internetu vai citus elektroniskos medijus, nav 100% droša. Neraugoties uz mūsu pūliņiem, mēs nevaram pilnībā aizsargāt jūsu personisko informāciju pat tad, ja tiek izmantoti komerciāli saprātīgi aizsardzības līdzekļi.

Saites uz citām tīmekļa vietnēm
Mūsu pakalpojumā var atrast saites uz citām vietnēm, kuras mēs nepārvaldām. Jūs tiksit novirzīts uz trešās puses vietni, piemēram, www.facebook.com, www.instagram.com u.c., kad noklikšķināsit uz kādas no to saitēm. Mēs stingri iesakām iepazīties ar jebkuras apmeklētās vietnes privātuma politikām. Trešo pušu vietņu vai pakalpojumu saturs, privātuma prakse vai citas politikas ir ārpus mūsu kontroles un atbildības.

Bērnu privātums
Personas, kas jaunākas par 18 gadiem (tātad sauktas par “bērniem”) nav mūsu pakalpojuma mērķauditorija. Mēs apzināti neapkopojam nekādus personu identificējošus datus par nepilngadīgajiem, kas jaunāki par 18 gadiem. Lūdzu, sazinieties ar mums, ja esat vecāks vai aizbildnis un zināt, ka jūsu bērns mums ir sniedzis personas informāciju. Mēs izdzēsīsim visus personas datus no saviem serveriem, ja uzzināsim, ka nepilngadīgais, kas jaunāks par 18 gadiem, tos mums ir nodevis.

Tiesību aktu ievērošana
Mēs izpaudīsim jūsu Personisko informāciju, ja to pieprasa tiesību akti vai tiesas pavēste.

Izmaiņas šajā privātuma politikā
Mūsu privātuma politika laiku pa laikam var tikt atjaunināta. Par jebkādām izmaiņām jūs informēs, šajā lapā ievietojot atjaunināto Privātuma politiku. Mēs iesakām regulāri izpētīt šo privātuma politiku, lai būtu informēts par jebkādiem atjauninājumiem. Jebkādas izmaiņas šajā paziņojumā par konfidencialitāti stājas spēkā, kad tās tiek publicētas šajā lapā.

Sazinieties ar mums
Sazinieties ar mums pa tālruni numuru sadaļā Kontakti (+371 20347788) vai pa e-pastu info@inovahouse.lv, ja jums ir kādi jautājumi par mūsu privātuma politiku.

Biežāk uzdotie jautājumi

Un atbildes

Kādā komplektācijā ir pieejama māja?

Māja ir pieejama sākot ar ēkas pamatu plātnes izbūvi beidzot ar pilnībā nokomplektētu un pabeigtu ēku, kā arī ēkas nodošana ekspluatācija. 

Cik ilgi notiek mājas ražošana un būvniecība?

Vidēji, lai izgatavotu un uzbūvētu māju, ir nepieciešami 6 mēneši pēc būvatļaujas iegūšanas brīža.

Vai ir iespējams veikt izmaiņas mājas plānojumā?

Protams! Kopā ar mūsu komandas arhitektu ir iespējams veikt vēlamās izmaiņas plānojumos.

Cik ilgā laikā māja tiek uzbūvēta?

No būvatļaujas saņemšanas brīža vidēji 6 mēnešos.

Vai inovaHouse piedāvā būvatļaujas saskaņošanu?

Jā, būvprojekta saskaņošana būvvaldē ir inovaHouse pakalpojumu klāstā.

Vai es varu iegādāties māju, ja man vēl nav saskaņota būvatļauja?

Jā! inovaHouse nodrošina ēkas ražošanu, būvniecību kā arī visu formalitāšu kārtošanu visās Latvijas būvvaldēs, neatkarībā no projekta statusa ir iespējams veikt mājas iegādi un paralēli skaņot būvatļauju.

Cik ilgā laikā tiek saskaņota būvatļauja?

Būvatļaujas skaņošana vidēji aizņem no 3-6 mēnešiem, atkarībā no pašvaldības kā arī projekta sarežģītības, pēc iepazīšanās ar precīzu informāciju tiks noteikti precīzāki termiņi.

Kas man jānodrošina ēkas montāžas objektā?

Jābūt pabeigtām ārējo komunikāciju izbūvei, nodrošinātai ūdens ņemšanas vietā, kā arī pagaidu elektroenerģijas pieslēgumam.