loader image

Tehnoloģija

Pasīvās ēkas tehnoloģija ir pieeja būvniecībā, kas paredzēta, lai
maksimāli samazinātu enerģijas patēriņu un siltuma zudumus, izmantojot augstu izolācijas līmeni, hermētiskas konstrukcijas un efektīvu siltuma saņemšanu no saules un iekšējās siltuma avotiem. Tās mērķis ir samazināt ēkas enerģijas patēriņu un ietekmi uz vidi.

Mājas tehnoloģija

Nesošās konstrukcijas ir veidotas no C24 kalibrēts kokmateriāls (45*245)-(45*295) un GL24 (50*250)-(50*300) un kokšķiedras siltinājums 25 mm un papildus minerālvates siltinājums 250mm+50mm. Ēkā ievērota pasīvo ēku tehnoloģija un atbilstība jaunākajiem ēku standartiem un normatīviem.

C24 kalibrēts kokmateriāls (45*245): C24 ir kokmateriālu klases norāde, kas norāda uz kokmateriālu stiprību un izturību. C24 kokmateriāls ir piemērots konstrukcijām, piemēram, jumtiem un sienām.

Kokšķiedras siltinājums 25 mm: Kokšķiedras ir dabīgs siltinājuma materiāls, kas izgatavots no kokaugu šķiedrām. Šāda veida siltinājums var tikt izmantots, lai uzlabotu siltuma saglabāšanu ēkā un uzlabotu tās enerģijas efektivitāti.

Minerālvates siltinājums 250 mm + 50 mm: Minerālvates ir vēl viens izolācijas veids, kas bieži tiek izmantots siltināšanai. Norāde “250 mm + 50 mm” norāda uz siltinājuma biezumu. Tas ir ievērojams siltinājuma slānis, kas palīdzēs uzlabot siltuma saglabāšanu ēkā un nodrošināt labu siltuma izolāciju.

Atbilstība jaunākajiem ēku standartiem un normatīviem: Šajā gadījumā jūsu ēkas būvniecība ir plānota un izstrādāta, ņemot vērā jaunākos ēku standartus un normatīvus. Tas nodrošina, ka ēka atbilst visiem nepieciešamajiem drošības, kvalitātes un vides standartiem, kas ir svarīgi, lai nodrošinātu ilgtspējīgu un efektīvu ēku darbību.

UZMANĪBU: Daudzi uzņēmumi Latvijā veic ēkas energo sertifikāta aprēķinu ar iekštelpu temperatūru +18 grādi, tas ļauj uzrādīt labākus rezultātus sertifikāta, inovaHouse aprēķinu veic +20 grādu temperatūrā kā to nosaka ISO standarts 52000, ja saskaraties ar sertifikātiem kur aprēķini veikti +18 grādos, lūdzat uzņēmumam uzrādīt sertifikātu pēc aprēķina ar +20 grādiem.

Biežāk uzdotie jautājumi

Un atbildes

Kādā komplektācijā ir pieejama māja?

Māja ir pieejama sākot ar ēkas pamatu plātnes izbūvi beidzot ar pilnībā nokomplektētu un pabeigtu ēku, kā arī ēkas nodošana ekspluatācija. 

Cik ilgi notiek mājas ražošana un būvniecība?

Vidēji, lai izgatavotu un uzbūvētu māju, ir nepieciešami 6 mēneši pēc būvatļaujas iegūšanas brīža.

Vai ir iespējams veikt izmaiņas mājas plānojumā?

Protams! Kopā ar mūsu komandas arhitektu ir iespējams veikt vēlamās izmaiņas plānojumos.

Cik ilgā laikā māja tiek uzbūvēta?

No būvatļaujas saņemšanas brīža vidēji 6 mēnešos.

Vai inovaHouse piedāvā būvatļaujas saskaņošanu?

Jā, būvprojekta saskaņošana būvvaldē ir inovaHouse pakalpojumu klāstā.

Vai es varu iegādāties māju, ja man vēl nav saskaņota būvatļauja?

Jā! inovaHouse nodrošina ēkas ražošanu, būvniecību kā arī visu formalitāšu kārtošanu visās Latvijas būvvaldēs, neatkarībā no projekta statusa ir iespējams veikt mājas iegādi un paralēli skaņot būvatļauju.

Cik ilgā laikā tiek saskaņota būvatļauja?

Būvatļaujas skaņošana vidēji aizņem no 3-6 mēnešiem, atkarībā no pašvaldības kā arī projekta sarežģītības, pēc iepazīšanās ar precīzu informāciju tiks noteikti precīzāki termiņi.

Kas man jānodrošina ēkas montāžas objektā?

Jābūt pabeigtām ārējo komunikāciju izbūvei, nodrošinātai ūdens ņemšanas vietā, kā arī pagaidu elektroenerģijas pieslēgumam.